SODEXO-poukázky pro volný čas

Máte tu možnost využívat zaměstnanecké výhody formou poukázek SODEXO? 
V Masážích Leonis můžete uplatnit typy poukázek uvedených níže za jakoukoliv vámi vybranou masážní proceduru.
Množství poukazů pro platbu není omezen. Peníze za nedočerpaný limit poukázky nevracím, ale cenu masáže je možné zkombinovat platbou poukázky a finanční hotovostí, nebo zakoupením několika masážních procedur.
 
Platbu poukázkou SODEXO již není možné kombinovat s jinou slevou, kromě akčních slev a permanentek.
 
Flexi Pass - volný čas na přání
Obecně lze poukázky využít u partnerů nabízejících služby v oblastech kultury, sportu, relaxace a cestování osobního rozvoje, podpory zdraví a prevence. Passy jsou dostupné v nominálních hodnotách 100,- Kč, 200,- Kč, 500,- Kč a 1000,- Kč. Platnost emise je 2 roky.
 
 
Relax Pass - relaxace a odpočinek
Obecně lze poukázky využít u partnerů nabízejících služby v oblastech kultury, sportu a relaxace. Passy jsou dostupné v nominálních hodnotách 50,- Kč, 100,- Kč a 200,- Kč. Platnost emise je 2 roky.
 
 
Fokus Pass - poukázka pro zdraví
Obecně lze poukázky využít u partnerů nabízejících služby v oblastech v péči o zdraví. Passy jsou dostupné v nominálních hodnotách 100,- Kč, 200,- Kč,  a 500,- Kč. Platnost emise je 2 roky. 
 
 
Dárkový Pass - odměnění univerzální poukázkou
Obecně lze poukázky využít u partnerů nabízejících služby v oblastech nakupování, kultury, sportu, relaxace a cestování, podpory zdraví a prevence i osobního rozvoje. Passy jsou dostupné v nominálních hodnotách od 100,- Kč, do 1000,- Kč. Platnost emise je 2 roky. 
 
 
Bonus Pass - odměnění univerzální poukázkou
Obecně lze poukázky využít u partnerů nabízejících zboží a služby nebo jiné nepeněžní plnění. Passy jsou dostupné v nominálních hodnotách od 100,- Kč, do 1000,- Kč. Platnost emise je 2 roky. 
 
 
 
Ve studiu můžete za služby platit také kartou Flexi Pass Card. Prosím přesvěčte se , že máte se systémem Sodexo propojení přes mobil, tzn. akceptaci potvrzovacího pin kódu pro odečet financí z vaší karty.