masáže Mareluto

U masáží Mareluto se jedná o aplikaci velmi jemného 100% bahna z Mrtvého moře, s vysokým obsahem minerálů.

Tento exkluzivní produkt je do ČR dovážen z Jordánska.  Jedná se o 100% přírodní, neředěné bahno, bez chemických přísad a bez jakýchkoli dalších příměsí. Bahno je po všech stránkách jak chemických, tak fyziologických zcela specifické.  Obsahuje vysoké podíly chloridu hořečnatého, chloridu sodného, chloridu draselného a bromidu draselného. Po vytěžení z ložiska v Jordánsku prochází několikastupňovým čištěním, které je potvrzeno laboratorními zkouškami, tak aby výsledný produkt měl velmi jemnou konzistenci a byl zdravotně zcela nezávadný . Bahno má tmavou barvu s mírnou přírodní vůní. Tento produkt se využívá pro přírodní léčebné i omlazovací kúry – thermozábaly i další přímé aplikace.

Bahno z Mrtvého moře působí okamžitě a má dlouhodobý účinek.
Terapie a procedury s bahnem z Mrtvého moře mají prokázané blahodárné účinky na pokožku i organizmus.

  • působí proti stárnutí, redukují vrásky - omlazují pokožku – Anti-age efekt
  • poskytují maximální výživu kůži a pleti - aktivně ji tak revitalizují a zkrášlují
  • aktivují lymfatický systém a zlepšují krevní oběh
  • urychlují rozklad a spalování buněk v podkožní tukové vrstvě - vyhlazují celulitidu
  • pomáhají při léčbě lupenky, ekzému a akné
  • pro vysoký obsah minerálních solí ulevují při bolesti svalů a kloubů, revma, artritidě
  • napomáhají hojení pooperačních stavů, ran a jizev
  • jsou ideálním relaxantem při stresu, únavě, po nemoci

Použití:
Bahno se aplikuje nahřáté na pokožku a překrývá fólií. Následně se zakrývá osuškou, nebo celé tělo dekou pro vyšší působení tepla. Nechává se působit po dobu  cca 30 minut.

Mareluto - bahno z Mrtvého moře, Masáže Leonis, Brno-Žabovřesky

Z nabídky studia můžete vyzkoušet tyto procedury:

1) + 2) Mareluto komplexní masáž zad  pro jednoho nebo pro dva - obsahuje peeling zad speciálním peelingem s mořskou solí, zábal bahnem z Mrtvého moře v délce cca 30 minut, lazebnické omytí, masáž krémem s minerály z Mrtvého moře. Délka procedury 90-110 min. pro jednu osobu, 150 minut pro dvě osoby, které jsou zároveň střídavě masírovány. 

3) Mareluto zábal na drobnějších částech těla (např. ruce, nohy, klouby, obličej...) - cca 30 min zábal teplým bahnem + lazebnické omytí

4)  Mareluto zábal na drobnějších částech těla + masáž  - cca 30 min zábal teplým bahnem + lazebnické omytí. Následuje masáž krémem s minerály z Mrtvého moře. Celková délka procedury cca 65-75 min.

5) Mareluto zábal na rozsáhlejších částech těla (např. celá záda, celé dolní končetiny) - cca 30 min zábal teplým bahnem + lazebnické omytí

6) Mareluto zábal na rozsáhlejších částech těla + masáž  - cca 30 min zábal teplým bahnem + lazebnické omytí. Následuje masáž krémem s minerály z Mrtvého moře. Celková délka procedury cca 80-90 min.

7) Mareluto zábal celého těla + masáž - cca 45 min zábal teplým bahnem + osprchování celého těla. Následuje masáž krémem s minerály z Mrtvého moře. Celková délka procedury cca 120-150 min.