BABY masáž

 
 
MASÁŽ - DOTEK
Miminko potřebuje aby se ho jeho rodiče dotýkali. To oni mu svou jistou rukou říkají: "Miluji, Tě", "Neboj se, jsem tu s tebou, ochráním Tě". 
První smysl, který se u malého človíčka rozvíjí je právě hmat, teprve potom, zrak, čich a chuť. Miminko používá více hmatových orgánů než dospělí, nejen prsty a dlaně, ale také jazyk a rty. Proto vše ochutnává. Časem samozřejmě přejdou tyto orgány na smysl - chuť.
Malé dítě miluje něžné a hravé doteky a tedy i jemnou masáž (Baby masáž). Při ní se uklidní, uvolní, pokud trpí např. na bolesti bříška, tak mu jemná masáž určitě pomůže. Když dítě pláče dává nám najevo, že něco potřebuje a my tím, že jej vezmeme do náručí mu odpovídáme a říkáme: "Starám se o tebe, jsem tu abych ti pomohl-a". 
Maminky nenechávejte své dítě plakat!!! Ono vás potřebuje. Když bude spokojené vydrží být vzhůru a zabavit se samo. Pláče jen když něco není v pořádku.
 
Budoucí maminky se mohou Baby masáž naučit ještě během těhotenství na panence (je v salonu k dispozici). Své vlastní miminko pak můžete masírovat již od narození až do doby než samo řekne dost, což může být zhruba tak v 10-12 letech. Na Baby masáž můžete přijít i s miminkem. vše je přizpůsobeno k tomu, aby jste se mohla masáž naučit u menšího i většího dítěte.
 
Ideální je spojení vlastní relaxační nebo rehabilitační  masáže s Baby masáží. Vše je možné stihnout za 1,5 - 2,5 hodiny (dle typu těhotenské masáže).
Aby jste si masáž lépe zapamatovala, můžete si zakoupit zvýhodněnou permanentku na tři Baby masáže (viz. ceník).