masáž horkými (lávovými) kameny

"Masáž horkými kameny" jen málokterá masáž dokáže navodit takové pocity jako právě masáž horkými kameny. Kameny jsou také nazývány  "lávovými" , protože se jedná o opracované kameny horniny čediče, tedy vyvřelou (sopečnou) horninu, tedy lávu. Kameny výborně akumulují teplo a zároveň se díky tomu uvolňují některé anionty kovů, přispívající k urychlení regenerace tkání. Lávové kameny mají mimořádně silnou energetickou vibraci. Tato vlastnost je využívána na odstraňování blokací důležitých bodů na meridiánech a rozproudění energie v našem těle.

Účinky masáže: Stimuluje krevní oběh a lymfatický systém. Hluboce relaxuje a harmonizuje. Postupně prohřívá celé tělo. Pomáhá detoxikaci organismu. Vyrovnává energii v těle.

Kontraindikace: tuberkulóza, nádory, otevřené rány, silná krvácení, pohmožděniny, popraskaná pokožka, trombóza, zánět žil, křečové žily nebo bolesti lýtek neznámého původu.Těhotné ženy (možná masáž nohou, rukou, šíje - nižší teploty) a lidé trpící cukrovkou nebo jinou nemocí by měli mít k této terapii svolení od lékaře.

 

Masáž lávovými kameny se provádí jako součást klasických masáží zad a šíje nebo dolních končetin za příplatek. Doba procedury je shodná s dobou klasické masáže.  

masáže lávovými kameny, Masáže Leonis, Brno-Žabovřesky