čokoládová masáž

Čokoládová masáž je procedurou díky níž tělo přes pokožku vstřebává vitaminy, aminokyseliny, minerály (např. draslík, fosfor, hořčík, vápník) a antioxidanty. Masáž intenzivně stimuluje smysly převážně příjemnou vůní, hydratuje, vyživuje a zjemňuje pokožku. K masáži se využívá nejkvalitnější čokoládová hmota z 95% kakaa a mandlového oleje. Místo  mandlového oleje je možné použít i kakaové máslo nebo kokosový olej. Během aplikace se stimuluje produkce endorfinů - hormonů štěstí, což znásobuje zážitek. Čokoládová masáž se příznivě projevuje na činnosti srdce, aktivaci látkové výměny, detoxikaci, formování postavy a výrazném omlazení pokožky. 

Rozemleté kakaové boby ze kterých je čokoládová hmota pro masáž připravena, obsahují velké množství hořčíku podporujícího nervovou soustavu, síry, která zlepšuje vzhled kůže a vlasů, železa a manganu nepostradatelných pro krvetvorbu chromu, který reguluje metabolismus cukrů v těle, zinku zlepšujícího imunitní systém a mědi podporující krvetvorbu a imunitu.

Aplikuje se převážně na záda, ale je možné ji nanášet i na jiné části povrchu těla, např. na obličej a dekolt, bříško, stehna, hýždě a ve formě zábalu na klouby (ramenní, loketní, kolenní). Proceduře předchází očista pokožky ve formě peelingu. Čokoláda se rozpustí v kokosovém oleji/tuku a vmasíruje se do pokožky. Následuje zábal v čokoládě s relaxačním odpočinkem (30 minut) a po omytí závěrečná masáž čokolodádovým krémem.  Celková doba masáže je  přibližně 70-90 minut.

 

Čokoládová masáž pro dva
120-150 minutová masáž zad a šíje nebo obličeje a dekoltu pro dva pravou 95% čokoládou + čokoládový zábal + peeling, prováděno v jedné místnosti masérny ve stejné chvíli tak, že mezi s sebou mohou oba klienti komunikovat. Dílčí masáže jsou prováděny střídavě na obou partnerech jednou masérkou.  Velmi blahodárná masáž pro uvolnění smyslů, navození pohody a podporu zdraví. 
 
 
 
Celotělová čokoládová masáž 
120 minutová masáž celého těla pravou čokoládou. Velmi luxusní zážitková masáž, při které je opravdu celé tělo postupně masírováno čokoládovou hmotou. Obsah minerálů, aminokyselin a dalších látek uvolňujících se z kakaové hmoty pomáhá tělu regenerovat, odplavit toxické látky do lymfatického systému, ale také výborně hydratuje. Základem čokoládové hmoty je kokosový olej, který je velmi hydratační pro pokožku a má i dezinfekční účinky. Masáž je tak vhodná i pro osoby s exémy a poruchami kůže. Součástí procedury je i 15 minutový zábal a závěrečná koupel. MASÁŽ JE VHODNÁ JAKO DÁREK pro ženu i muže.