Peeling

Peeling je obrušování mrtvých buněk kůže za účelem odstranění odumřelých části pokožky. Provádí se nejčastěji pomocí krému, který obsahuje hrubé částečky.

Tato procedura by se neměla provádět častěji než jedenkrát týdně, jinak hrozí poškození pokožky. 

 

"Pleťový peeling" patří do kategorie tělových peelingů. Základem krémové pasty jsou buď krystalky cukrové třtiny, nebo jemné solné krystalky, nebo velmi jemný uměle vyrobený brusný materiál. Veškeré pleťové a tělové peelingy  používány v salonu jsou parfémovány. Peelingy jsou vhodné pro všechny druhy pleti a díky svému přírodnímu složení i pro pleť citlivou. Po jejich použití je pokožka zářivě zdravá a dokonale čistá. Peeling se nanáší po omytí na různé části těla (hrudník, dekolt, obličej, krk, ale i záda). 

 

"Peeling nohou"  je prováděn pro zjemnění, vyhlazení, prokrvení a omlazení pokožky nohou. Odstraňuje část odumřelých buněk pokožky na nohách, ale nenahrazuje klasickou pedikúru. Nohy jsou nejdříve koupány ve speciální lázni, poté se masážními tahy provede peeling a následná očistná koupel. Po peelingu je kůže jemnější a hladší, nohy jsou prokrvené a voňavé. Procedura se provádí v sedu na křesle. Po peelingu se přesouvá klient na masážní stůl a pokračuje se v masáži dolních končetin klasickými masážními oleji. Celková délka procedury je přibližně 10 minut.