Čínské masáže - Metoda Lucia Torri Cianci

Motto:

"Medicína nabízí řešení pro všechno. Kdežto ruce maséra přemění nechuť k životu na pohyb, na změnu. Jeho ruce nám umožní procítit chuť křičet, potřebu mluvit, nezbytnou schopnost žádat, instinktivní pláč a proč ne, i potřebu utéct z prázdnoty života nebo z života příliš plného. Aby ruce byly ve své práci efektivní, potřebují k tomu Metodu." 

 

Metoda Lucia Torri Cianci se více jak 40 let používá a stále rozvíjí k vyšší dokonalosti. Její domovinou je Itálie, i když vychází z tradiční čínské medicíny pěti elementů.

pět elementů - Masáže Leonis, Brno-Žabovřesky

Čínské masáže jsou založeny na komunikaci mezi masérem a klientem. Jejich úkolem není jen fyzická náprava těla, ale také psychická. Metoda čínského léčitelství se pokouší nalézt harmonickou rovnováhu člověka prostřednictvím odhalování estetických vad na lidském těle, čtením reflexních bodů na zádech, hrudníku a ploskách nohou a pomocí psychologie a psychosomatiky.

Metoda Lucia Torri Cianci (LTC) tedy není pouhou masážní technikou, ale způsobem, jak chápat člověka, jeho emoce a vztahy. 

 

KOMPLEXNÍ MASÁŽE METODOU LTC

Komplexní masáže Metodou LTC se provádí převážně na ploskách nohou, hrudníku + břiše a zádech + šíji. Masíruje se speciálními krémy a esenciálními oleji míchanými dle tradiční čínské medicíny od firmy Alius. Jedná se o směsi esenciálních olejů a krémů s obsahem mořských řas, které jsou vhodné k uvolnění vnitřních orgánů a jejich reflexních bodů.

 

Máte-li chronické problémy s vnitřními orgány, ale i akutní záchvaty kteréhokoliv z uváděných orgánů (viz. obrázek pěti elementů), nebo i problémy se ztuhlými svaly projevujícími se kdekoliv na těle, není nic jednodušší než vyzkoušet komplexní rekondiční masážní Metodu LTC. 

 

Krémy a masážní oleje kosmetické řady Elementi jsou vhodné i ke krátkodobé (akutní) nápravě. Např. bolestivých krčních nebo zádových svalů, snižují napětí a otoky nohou, což je zvláště v letních měsících velmi výhodné. Krémy a oleje jsou vhodné k masážím i pro těhotné a kojící ženy. Tzn. je možné s nimi masírovat i během jiných klasických procedur.

Odkaz na originál web: www.elisale.cz/

 

ZÁBALY + MASÁŽE

Tyto procedury nabízené salonem Masáže Leonis Vám pomohou od akutních i chronických bolestí pohybového aparátu i svalů, otoků, migrén, zatuhlých pooperačních jizev apod. Jedná se o proceduru trvající cca 1 hod., během které je postižené místo ošetřeno výrobky firmy Alius, zabaleno do potravinářské folie a v některých případech aktivně zahříváno tepelným nosičem. Po uplynutí doby cca 15-30 min (dle diagnostiky problematické části těla) se místo omývá teplou vodou a masíruje výrobky řady Elementi. U chronických problému je nutné zábaly a masáže opakovat.  

 

Pro ty z vás, kteří na své tělo myslí skutečně intenzivně a chtějí se svých nemocí a neduhů co nejvíce zbavit, je v rámci kosmetické řady Elementi nabízeno více výrobků, které můžete aplikovat také doma. Jsou jimi např. tělové koupele dle uvedených pěti elementů. Na dobu cca 20-30min 1-3 krát týdně aplikovat celotělovou koupel ve vaně. Nastřádaná přebytečná energie se z těla uvolní a člověk se cítí vždy příjemněji. Typ koupele doporučuje odborný masér na základě masážní diagnostiky. Ceník produktů je uveden pouze v salonu Masáže Leonis. Výrobky se objednávají dle poptávky od českého distributora.

MASÁŽE PODLE ZVĚROKRUHU

Při těchto masážních procedurách se dozvíte zda máte nebo můžete mít své zdravotní problémy spojené se znamením zvěrokruhu ve kterém jste se narodili. (beran, býk, blíženci, rak, lev, panna, váhy, štír, kozoroh, vodnář, střelec, ryby). 

Procedura je založená hlavně na komunikaci masérky a klienta. Z celkového času je této komunikaci vyhrazena přibližně 1/5 doby (tj. minimálně 15 minut). Zbývající čas tj. 60 minut je zaplněn tzv. pojivovou masáží. Tento druh masáže se aplikuje na různých částech těla a to vždy dle problémů klienta. Jedná se o hloubkovou masáž při níž dochází k aktivaci toxických (nežádoucích) látek a jejich odstranění do lymfatického systému, který je odplaví z těla pryč. Masáž patří mezi tlakové procedury, nikoliv však mezi bolestivé. Nejdůležitější aktivitou klienta po ukončení masáže je významný pitný režim a to minimálně 0,5 l /hod po dobu 2-3 hodin po ukončení masáže. 

Masáže jsou vhodné pro těhotné a kojící ženy.

 

 

Objednejte se na masáž