Super slevy na masáže na Den matek a Den otců

22.04.2019 17:00

Milé klientky a klienti.

Čekají nás krásné jarní měsíce - květen a červen. Nezapomeňme, že druhou květnovou neděli 12.5. slavíme Den matek a druhou červnovou  neděli 16.6. slavíme Den otců. Abych vám ulehčila rozhodování čím a jak potěšit svého milého blízkého nabízím vám pro tyto měsíce zajímavé slevy na ty nejatraktivnější masážní procedury.

Během obou měsíců máte možnost koupit s 20% slevou:

Balíček masáží pro ženy a Balíček masáží pro muže v délce 180minut. Co je výhodou těchto balíčků? Během jedné procedury, která trvá 180 minut je možné si přát jakoukoliv kombinaci masáží, které nabízí studio Masáže Leonis a které dají dohromady 180minut. Konečná cena za každý Balíček masáží tedy je 1360,00 Kč.

Nemusíte si sami vymýšlet co by váš obdarovaný rád absolvoval, ona/on si to bude přát sám. Ona/on si sám vybere vhodnou kombinaci. Např. pro dámy se doporučuje celotělová masáž v délce 90 minut + kosmetické ošetření nebo kombinace čokoládové masáže a kosmetického ošetření. Pro muže je vhodná masáž plosek nohou + peeling + celotělová masáž nebo čokoládová masáž + celotělová masáž.

Platnost poukazů je do 30.10.2019.

Platbu můžete provést bankovním převodem, platební kartou nebo cash přímo v masérně. Poukaz vytisknu nebo zašlu na váš e-mail. 

Pro objednávky volejte na 723 529 570 nebo pište na e-mail pavlina.linhart@seznam.cz .

Pro uvedenou akci vydávám speciální dárkový poukaz.

Zpět