NOVÉ PŘÍPRAVKY PRO ČÍNSKÉ MASÁŽE

11.09.2017 23:28

Na základě existence nových přípravků Alius pro čínské masáže a domácí terapii doporučuji objednání speciální masáže Metody LTC pro klienty s chronickými nebo dlouhodobými potížemi nejen svalů, ale i vnitřních orgánů. 

Mezi úplnou novinku patří sady na ošetření strií a to jak zcela nových (červené, růžové), tak již těch starších (bílé). Pod označením 0P a 0A se nachází olejovité esence, R a B - masky a TT je zábal. Aplikují se všechny tři kroky, esence a maska každý den, zábal ob den. Pokud se tedy chcete zbavit těchto jizev na kůži ať jsou kdekoliv na těle, máte možnost si kůru vyzkoušet. Připravte se však na dlouhý boj, zacelení jizev v pokožce není jednoduché, omezit se však dá.

 

Mezi produkty napomáhající ke zklidnění našich emocí patří modré spreje AIUTO ("POMOC").

R (riposo) - "ODPOČINEK" uklidňuje, napomáhá ke klidnějšímu spánku

S (soccorso) - "POMOC" pomáhá při úzkostech a depresích

C (conzentrazione) - "KONCENTRACE" pomáhá organismu při koncentraci na nějaký úkol (např. zkoušky, přednáška, jízda v autě)

Spreje se aplikují rozptylem nad auru (nad hlavu) a na hrudník nebo obličej.

Krémy BAUME mají ve svém logu napsáno:"NECHŤ NASTANE REVOLUCE. HRAJ SI A OBJEV PŮVOD" . Snad poněkud tajné heslo, ale znamená, že pokud nás něco bolí, můžeme použít tyto krémy a bolesti nebo problémy se zmírní nebo zcela ustoupí. Jen je důležité zjistit co nás bolí.

15 - na žlučové kameny, všechny jaterní problémy, cukrovku, pálení žáhy, pálení žaludku, křeče v žaludku

25 - na problémy nervového systému, úzkost, dušnost, srdeční a kardiovaskulární problémy, při ztrátě hlasu, psychickém vyčerpání, zúžení cév, angině pectoris, při zánětech dýchacích cest, zápalu plic, nachlazení, rýmě, kašli, srdeční arytmii, problémech se štítnou žlázou

35 - na žaludeční vředy, při zvracení, žaludečních kolikách, na nechutenství, bulimii, anorexii, při špatném trávení, anemii, problémech s obranným systémem (imunitou)

45 - při zácpě, průjmu, divertikulóze, zánětech střev, alergiích na jídlo, při nadýmání, na hemeroidy

55 - při problémech močových cest, ledvinových kamenech, problémech s pohlavními orgány, hormonálních problémech

Zpět