MĚSÍC MASÁŽÍ PRO ŽENY (1+1 za polovic)

05.03.2018 21:58

Březen je první jarní měsíc,  a taky měsíc kdy všechny ženy oslaví svůj svátek - Mezinárodní den žen 8.3. Muži na to možná zapomenou, možná ne, možná tento svátek neslaví, ale udělat potěšení milované ženě, to potěší a to celý měsíc nejen na MDŽ!!! Proto nabízím krásný dárek pro všechny přítelkyně, manželky, maminky, babičky, prostě všem ženám:

AKCE - 1 + 1 za polovic (volný výběr) vám dovoluje kombinovat jakékoliv dvě masáže z nabídky studia. (viz. Ceník  ). Zaplatíte za jednu masáž plnou cenu a za druhou polovičku. Jak si masáže nakombinujete je zcela na vás. Vyberte si dvě stejné, nebo dvě zcela cenově odlišné. Masáže zakoupené v této akci mohou využít také dvě ženy (tzn. že permanentka je přenosná). Platnost permanentky je do konce června 2018 tj. cca 4 měsíce. Nakupovat mohou muži i ženy sami sobě.

+ DÁREK , ke každé takto zakoupené akci získáte DÁRKOVÝ POUKAZ NA KOSMETICKÉ PORADENSTVÍ V PÉČI O PLEŤ sestávající z praktické hodinové lekce péče o pleť a doporučení kosmetických výrobků, které jsou určeny právě pro váš typ pleti a malé školy dekorativního líčení.

+ AKČNÍ SLEVA 20% NA VÝPRODEJ SKLADOVÝCH ZÁSOB KOSMETICKÝCH PŘÍPRAVKŮ, kdokoliv během měsíce března má možnost nákupu skladových zásob kosmetických přípravků s 20% slevou (Mary Kay, Avon).

 

Zpět