Milí klienti, přichází listopad a to je měsíc ve kterém pomalu začínáme přemýšlet o vánočních dárcích pro naše blízké, ale třeba i pro sebe.

I ode mne se tak jako každý rok letos dočkáte „VÁNOČNÍHO PŘEKVAPENÍ“.

Copak to asi bude?

Pro každého kdo si přijde koupit dárkový poukaz do masérny bude připravena nějaká ta drobnost. Ale pro ty, kteří by chtěli investovat více a to jak casch, tak i přes e-shop je připraven speciální vánoční dárkový poukaz se slevou 50% na jakoukoliv jednu vybranou proceduru z nabídky studia Masáže Leonis.

Co tedy musím udělat, abych získal/a tento speciální vánoční dárkový poukaz? Nakoupit jakékoliv nabízené masážní nebo kosmetické procedury (jednotlivé masáže i permanentky) studia Masáže Leonis v minimální hodnotě 3500,- Kč a to do 31.12.2021.

Tomu kdo přijde do provozovny masérny, bude poukaz předán osobně. Tomu kdo nakoupí přes e-shop, bude poukaz zaslán následně na kontaktní e-mail. Hodnota zboží se sčítá, a proto za každých vydaných 3500,- Kč získá zákazník jeden speciální dárkový poukaz.

Časová platnost tohoto vánočního poukazu je 1 rok, tj. do 24.12.2022 . Poukaz je přenosný, takže je možné ho darovat jiné osobě.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *