Vážení klienti, pomalu se nám blíží Vánoce a protože nás letos výrazně ovlivňují vládní nařízení ohledně opatření COVID, předpokládám že většina z nás bude nakupovat dárky přes internet.

I vy letos máte možnost nákupu dárkových poukazů přímo z mého e-shopu. V pohodlí domova si můžete prolistovat celou nabídku studia Masáže Leonis a vybrat buď jednotlivou masáž, dárkovou kartu v určité hodnotě, nebo celou permanentku masáží.

A protože si mezi sebou o Vánocích děláme radost nějakým tím dárkem, chci i já vás nějakým způsobem odměnit za vaši podporu mně. Proto nabízím všem klientům, kteří od 1.11. do 24.12. 2020 nakoupí u mne jakýmkoliv způsobem mé služby následující VÁNOČNÍ BONUSY:

Všechny Bonusy jsou přenosné, tzn. můžete je věnovat jakékoliv osobě. Jejich platnost je do 30.6.2021.

Bonus vám bude zaslán jako dárkový certifikát na váš e-mail, který je obvykle uváděn u nákupu přes e-shop. Pokud nepřijde do dvou dnů od nákupu, prosím o kontaktování (e-mailem nebo sms , viz. kontakt Masáže Leonis) s upozorněním. Bonus není rozesílán automaticky.

Pokud nebudete nakupovat on-line, ale přímo u mne v kamenné prodejně (samozřejmě až po jejím znovuotevření), získáte Vánoční Bonus přímo vytištěný.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *