Koronakrize působí všude a na všechny. Bohužel nejvíce na ekonomiku. Se všemi balíčky a zátěžemi, vytvořila česká vláda za posledního více jak půl roku na zádech všech pracujících pořádný hrb. Hodlám tvrdit, že to bude hrb pěkně bolavý, který jen tak něco nebo někdo nerozmasíruje.

Inflace roste a už ani ne pomalu, ale rozhodně jistě. Ceny lezou nahoru rychle, jako by je něco vzhůru vábilo. Platy státních zaměstnanců jsou v pohodě, ti ostatní si na své šéfy musí došlápnout. Já šlapu jen sama po sobě. A kdo je stejně jako já OSVČ, eventuálně pracuje ve službách, ví o čem mluvím, když napíšu, že se musím hodně opatrně rozhodovat, kde a jak přidat nebo ubrat.

Přesto mi nezbývá nic jiného a ve výhledu další ekonomické šílenosti a to tedy EET platné i pro mne od 1.1.2021 , než zvýšit ceny za masáže a ostatní procedury.

Připravované zvýšení cen plánuji od 1. listopadu 2020. Proto doporučuji všem co nejdříve nakoupit dárkové poukazy na vánoce.

Nemusíte se však bát nebo zcela zavrhnout tento typ relaxace, plánované zvýšení cen se bude pohybovat v rozmezí cca 6-9% .

Vynikající zpráva pro vás klienty je, že kombinované permanentky (všechny kromě 5+1 zdarma) zůstávají na původní ceně.

Doufám, že i přes tato nepříjemná opatření vás stále budou masáže bavit a budou přispívat k vaší tělesné a duševní pohodě.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *