Nevíte si rady jakou masáž máte vybrat jako dárek? Článek vám poradí!

Je důležité aby jste věděli zda ten pro koho pořizujete wellness poukaz navštěvuje masáže pravidelně, jen jednou za čas, nebo zda ještě nikdy na masáži nebyl. Dále by jste měli vědět, zda váš obdarovaný má nějaké problémy (např. bolesti zad, nohou, kloubů, „neklidné nohy“ apod.) . Podle těchto kritérií pak vybírat druh masáže a případně jeho délku.

Takže pro výběr dle první zásady (pravidelná návštěvnost masážního studia) platí: Pokud váš obdarovaný nikdy na masáži nebyl, nebo od poslední masáže uplynulo alespoň 6 měsíců zaměřte se na masáže celého těla, které by měly trvat alespoň 90 minut. Jedině taková masáž bude vašemu obdarovanému přínosem. Masáže časově kratší, nebo specifické pouze na část těla nepřinesou dostatečnou úlevu a vy jste vyhodili spoustu peněz oknem, zvláště pokud váš obdarovaný nebude v masážních procedurách dále pokračovat.

Pokud obdarovaný již pravidelně navštěvuje masáže můžete mu přispět dárkem v cenové hodnotě menší se zaměřením např. pouze na záda nebo na jinou problematickou oblast nebo na masáž časovou v délce cca 1 hodiny. To jako prevence pro zaběhlý organismus stačí.

V předcházejících dvou odstavcích jsme rozebírali jak dlouhé masáže máme pořídit jako dárek svým blízkým, pokud mají nějaký fyzický (bolestivý) problém. Pokud však pořídíte zážitkovou masáž, může tato být i v kratší době. Zážitkové masáže jsou masáže relaxační, které pořizujeme jako doplněk odpočinku (relaxace), může je absolvovat kdokoliv, většinou jsou zaměřeny i na těhotné ženy a ženy po porodu i pro klienty po operacích nebo s těžšími formami nemocí. K takovým masážím patří např. čokoládová, medová, aromatická, těhotenská, lifting obličeje a dekoltu apod. Doba těchto procedur je různá, cena se pohybuje mezi 500-1200 Kč.

Pokud chybí na vašem účtu finance a vy se rozmýšlíte pro levnější variantu masáže v domnění, že uděláte blízkému radost, volte variantu masáže časové. Během této doby je možné namasírovat více částí těla a případně se zaměřit na některá místa více. Výhodou jsou akční slevy (vánoční, měsíční, narozeninové, dle věku).

Systém slev má každý salon/studio nastaveno jinak. Ve studiu Masáže Leonis jsou každý měsíc vyhlašovány v akci slevy na různé masáže ( https://www.masaze-leonis.cz/aktuality/ ) , pevný systém slev najdete v Ceníku ( www.masaze-leonis.cz/cenik/ ).

Přeji příjemný zážitek všem obdarovaným a dobrou volbu všem dárcům.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *